Zofia Michalska

Zofia Michalska
mazowieckie

POLITYKA SPOŁECZNA, PRAWO
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • POLITYKA SPOŁECZNA prawo pracy
  • PRAWO prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy

Opis

Radca prawny, właścicielka Kancelarii Radcy PrawnegoZofia Michalska z siedzibą w Warszawie.Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym.

Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim (1970), następnie Podyplomowe Studium Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Planowania i Statystyki (obecnie SGH) w Warszawie (1975).
W latach 1970 – 1982 pracowała w centralach handlu zagranicznego - PHZ „Varimex” i CHZ „Polimex-Cekop”. Początkowo jako handlowiec, a następnie jako radca prawny.
W latach 1982 – 2000 mieszkała za granicą. Początkowo w Niemczech i Wielkiej Brytanii, a następnie kilkanaście lat w Austrii (Wiedniu). W Wiedniu uczęszczała na podyplomowe studia na Technische Universitet Wien. Współpracowała również z austriackim bankiem Creditanstallt (CA).
Prywatną praktykę radcy prawnego prowadzi od 1998 roku. W latach 2004-2007 była arbitrem w Urzędzie Zamówień Publicznych.
Jest zrzeszona w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz należy do stowarzyszenia niemieckich kancelarii adwokackich SILFA Staubach International Lawfirm Alliance z siedzibą w Wiesbaden. 
Zna niemiecki i angielski.