Xenia Kruszewska

Xenia Kruszewska
mazowieckie, pomorskie

BIZNES, OCHRONA ZDROWIA, POLITYKA SPOŁECZNA, RYNEK FINANSOWY
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES zarządy i rady nadzorcze spółek, zarządzanie
  • OCHRONA ZDROWIA lekarki, placówki medyczne (szpitale, przychodnie itp.), profilaktyka, zarządzanie w ochronie zdrowia, zdrowie publiczne, prawo farmaceutyczne, ubezpieczenia zdrowotne
  • POLITYKA SPOŁECZNA ubezpieczenia społeczne, zabezpieczenie społeczne
  • RYNEK FINANSOWY ubezpieczenia osobowe, ubezpieczenia zdrowotne

Opis

Prezes Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń ZDROWIE SA.
Przede wszystkim praktyk, ale z solidnym przygotowaniem teoretycznym. Zdradziła zawód lekarza dla prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, ideą których została zarażona pracując w Mazowieckiej i Branżowej Kasie Chorych.
Doradzała Towarzystwom Ubezpieczeń przygotowującym ubezpieczenia zdrowotne, budowała i zarządzała prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi jako Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Zdrowotnych. Jako broker, potem multiagent przygotowywała i pośredniczyła w sprzedaży programów zdrowotnych i ubezpieczeń indywidualnych. Współtworzyła i zarządzała działalnością pierwszego w Polsce portalu porównującego i oferującego prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla klientów indywidualnych.
Na warszawskich uczelniach wyższych od lat wykłada zagadnienia związane z prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi, systemami ochrony zdrowia, likwidacją i zarządzaniem ryzykiem ubezpieczeń osobowych.
Całe doświadczenie i pasję włożyła wraz kolegami w zbudowaniu pierwszego Polsce Towarzystwa Ubezpieczeń specjalizującego się wyłącznie w prywatnych ubezpieczeniach zdrowotnych – Towarzystwa Ubezpieczeń ZDROWIE SA.