Violetta Rymszewicz

Violetta Rymszewicz
mazowieckie, wielkopolskie

BIZNES, EDUKACJA, PRACA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES psychologia biznesu
  • EDUKACJA edukacja
  • PRACA HR/zarządzanie personelem, bezrobocie, rynek pracy

Opis

Absolwentka wydziałów: psychologii, dziennikarstwa i Public Relations oraz filologii polskiej i klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 1998 roku niezależny trener, konsultant z zakresu Strategicznego HR, mentor kariery i rekruter.

Specjalizuje się w przygotowywaniu i przeprowadzaniu rekrutacji pracowników instytucji publicznych, w tym instytucji Unii Europejskiej. Prowadzi doradztwo w zakresie doboru pracowniczego i rekrutacje dla firm.

Prowadzi szkolenia grupowe i doradztwo indywidualne dla kobiet w przedziale wiekowym 40+ z zakresu poruszania się po rynku pracy.
Przygotowuje i prowadzi szkolenia grupowe oraz doradztwo indywidualne dla kandydatów do pracy w Instytucjach Unijnych z zakresu egzaminów EPSO.
Projektuje i wdraża Systemy Zarządzania Zasobami Ludzkimi (systemy i procedury - rekrutacji, oceny, motywacji pozafinansowej i planów szkoleń pracowników). Projektuje i przeprowadza audyty z zakresu analizy potrzeb szkoleniowych, klimatu pracy, potrzeb motywacyjnych.

Prowadzi serwis o rynku pracy, rekrutacjach i planowaniu kariery – http://rymszewicz.eu oraz bloga - http://rymszewicz.natemat.pl