Patrycja Zawirska

Patrycja Zawirska
mazowieckie

BIZNES, POLITYKA SPOŁECZNA, PRACA, PRAWO, SPOŁECZEŃSTWO
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES outsourcing
  • POLITYKA SPOŁECZNA prawo pracy
  • PRACA HR/zarządzanie personelem, organizacje pracodawców
  • PRAWO prawo pracy
  • SPOŁECZEŃSTWO organizacje pracodawców

Opis

Of Counsel w kancelarii K&L Gates. Doktor nauk prawnych. Radca prawny. Doradza klientom we wszystkich aspektach prawa pracy. Specjalizuje się w zbiorowym prawie pracy, w tym w budowaniu relacji ze związkami zawodowymi i radami pracowników. Ma bogate doświadczenie w zakresie restrukturyzacji. Reprezentuje pracodawców w sprawach sądowych dotyczących m.in. nadgodzin, premii, mobbingu, dyskryminacji, rozwiązania umowy o pracę.

Wielokrotna laureatka licznych nagród i stypendiów. W rankingu The Chambers Europe 2012 w "Band 4", a w 2013 i 2014 w “Band 3”. W The Legal 500 wskazana jako bardzo doświadczony praktyk z zakresu prawa pracy. W 2014 r. kierowany przez nią Zespół Prawa Pracy zadebiutował w rankingu Legal 500 w „Tier 4”.

Prelegentka na licznych konferencjach naukowych i szkoleniowych. Autorka cenionych publikacji naukowych i artykułów regularnie pojawiających się w Pulsie Biznesu, Rzeczpospolitej i Dzienniku - Gazeta Prawna. Ekspertka chętnie zapraszana do programów dotyczących prawa pracy i rynku zatrudnienia, m.in. w stacji TVN 24 Biznes i Świat.