Monika Mikowska

Monika Mikowska
śląskie

BIZNES, GOSPODARKA, INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE, NAUKA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES marketing, reklama, kreacja, zarządzanie
  • GOSPODARKA innowacje
  • INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE IT, innowacje
  • NAUKA innowacje

Opis

Dyrektor zarządzająca agencji mobee dick, specjalizującej się w projektowaniu rozwiązań mobilnych, które wyróżnia mądry i piękny UX design. Autorka popularnego bloga jestem.mobi.

Jedna ze stu kobiet wyróżnionych w 2014 roku tytułem Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet.

W branży interaktywnej od 10 lat. Zrealizowała projekty m.in. dla NIVEA Polska, Żabka Polska, Orange, Play, Meritum Bank, BZ WBK, Raiffeisen Bank Polska, ING Bank Polska, Wirtualna Polska, Pkt.pl, Nexto.pl, Answear.com, Mars, TUI, PKP.

Autorka cenionych raportów branżowych: "Marketing mobilny w Polsce” (dwie edycje: 2013/2014 i 2012/2013), "Mobile Commerce w Polsce 2013” i "Raport użyteczności mobilnych aplikacji bankowych”.
Współautorka książki “E-marketing”, wydanej przez PWN.

Jurorka konkursu Mobile Trends Awards. Prelegentka na konferencjach poświęconych tematyce rozwiązań mobilnych (Mobile Com Com, Generation Mobile, Mobile Trends oraz infoShare, Internet Beta, Aula Polska). Prowadzi szkolenia dla firm z zakresu wykorzystania narzędzi marketingu mobilnego i procesu projektowania stron i aplikacji mobilnych. Wykładowca na SGH w Warszawie oraz AGH i WSE w Krakowie. Wykładowca i mentorka kierunku UX Design na SWPS w Katowicach.

Na blogu jestem.mobi popularyzuje wiedzę o rozwiązaniach mobilnych i przybliża ich rozwój czytelnikom spoza branży IT, a także aktywizuje branżę.
Orędowniczka idei 3P - Pięknych, Prostych i Praktycznych rozwiązań mobilnych. Ambasadorka doskonałego mobile UX design.

Absolwentka poznańskiej Akademii Ekonomicznej, na której ukończyła publicystykę ekonomiczną i public relations.

http://monikamikowska.com/    fot.: Kasia Kajda