Małgorzata Dębek

Małgorzata Dębek
mazowieckie

BIZNES, GOSPODARKA, NGO, POLITYKA SPOŁECZNA, SPOŁECZEŃSTWO
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES instytuty, think-tanki, firmy doradcze, design, moda, społeczna odpowiedzialność biznesu
  • GOSPODARKA społeczna odpowiedzialność biznesu, współpraca nauki i biznesu
  • NGO instytuty, think-tanki, firmy doradcze, pomoc humanitarna i rozwojowa
  • POLITYKA SPOŁECZNA pomoc humanitarna i rozwojowa
  • SPOŁECZEŃSTWO design, moda

Opis


Założyła Agencję Dębek specjalizującą się w organizacji eventów zaangażowanych społecznie i działalności Public Relations, z naciskiem na politykę CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu). Posiada bogate doświadczenie zdobyte w prowadzeniu i koordynowaniu dużych, prestiżowych projektów realizowanych we współpracy z międzynarodowymi koncernami i polskimi firmami, a także organizacjami społecznymi, przedstawicielami świata kultury, sztuki czy mediów.

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W warszawskiej Szkole Głównej Handlowej ukończyła studia podyplomowe na dwóch kierunkach: Public Relations oraz Strategie Marketingowe.
W latach 2009–2013 (od momentu powstania)- Dyrektor Zarządzająca Polsko-Włoskiego Instytutu Designu i Managementu VIAMODA, Z sukcesem koordynowała realizację kolejnych edycji studiów podyplomowych na kierunkach z obszaru sektorów kreatywnych (m.in. mody, designu, trendów). Stworzenie Instytutu VIAMODA było preludium do uruchomienia (w 2013r.) VIAMODA Szkoły Wyższej w Warszawie.
W latach 1999-2009 - członka zarządu Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier”.
Współorganizowała Forum Żon Prezydentów i międzynarodową konferencję „O Uśmiech Dziecka w Nowym Tysiącleciu”. Była odpowiedzialna za realizację ośmiu edycji konkursu na „Znak Motyla”, nagrody wręczanej firmom i instytucjom poprawiającym jakość życia osobom niepełnosprawnym w ramach konkursu na Godło Promocyjne „Teraz Polska”. Wdrożyła i przez 9 kolejnych lat kierowała realizacją programu „Motylkowe Szpitale dla Dzieci”, dzięki któremu ukształtował się i na stałe przyjął w polskich placówkach ochrony zdrowia aktualny wizerunek ośrodków kolorowych i przyjaznych dzieciom. W ramach programu w Polsce wyremontowano prawie 700 oddziałów i przychodni dziecięcych. Jednocześnie przez 10 lat odpowiadała za promocję i PR Fundacji, z którą jako wolontariusz współpracuje po dzień dzisiejszy.
W trakcie studiów magisterskich - członek Komitetu Narodowego Międzynarodowego Stowarzyszenia AIESEC Polska i pierwszy w historii targów pracy Narodowy Koordynator Ogólnopolskich Dni Kariery.
Założycielka Agencji Dębek ma cechy lidera, dążącego do solidnego wykonania postawionych przed sobą zadań. Szuka niekonwencjonalnych rozwiązań problemów, a ogromną radość czerpie z łączenia pracy zawodowej z inicjatywami społecznymi.
Żona Bartłomieja, mama Karola i Klary.