Magdalena Rutkowska

Magdalena Rutkowska
mazowieckie

BIZNES, GOSPODARKA, OCHRONA ZDROWIA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES marketing, transformacja organizacji/zarządzanie zmianą
  • GOSPODARKA eksport, eksport - rynek amerykański, eksport - rynek europejskie, eksport - rynek wchodni, turystyka
  • OCHRONA ZDROWIA placówki medyczne (szpitale, przychodnie itp.), zarządzanie w ochronie zdrowia

Opis

Prezes Medical Travel Europe, ekspertka z dziedziny turystyki medycznej.

Magdalena Rutkowska ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu, Podyplomowe Studia Zarządzania w Służbie Zdrowia na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz uzyskała certyfikat Black Belta w systemie zarządzania jakością Lean Six Sigma. Od początku związana z przemysłem farmaceutycznym gdzie zdobywała doświadczenie menedżerskie zarządzając kolejnymi szczeblami struktur działu marketingu i sprzedaży. W 2007 r. zdobywczyni Silver Awards European National Brand Manager w międzynarodowym konkursie niezależnej organizacji Pharmatimes.

W latach 2006-2010 odpowiedzialna za strategię i rozwój firmy dyrektor marketingu i członek Zarządu Eli Lilly Polska. Od 2009 w europejskich strukturach międzynarodowej korporacji z powodzeniem wdrażała zmiany transformacyjne na poziomie polskim i europejskim oddziałów firmy. Flagowym projektem byl projekt zmian kulturowych w firmie we współpracy z firmą McKinsey & Company. W latach 2010-2011 jako prezes AMEDS Centrum wdrażała innowacyjne procedury medyczne i zdobywała doświadczenie w promocji usług medycznych i obsłudze pacjenta zagranicznego.

Obecnie jako współwłaściciel i Prezes Medical Travel Europe firmy zajmującej się pośrednictwem w turystyce medycznej realizuje branżowy program promocji Turystyki Medycznej dla Ministerstwa Gospodarki współfinansowanego z funduszu Unii Europejskiej w ramach poddzialania 6.5.1 Innowacyjna Gospodarka.
Prowadzi w ramach wlasnej dzialalnosci Medical Travel Partner szkolenia z zakresu turystyki medycznej i marketingu uslug medycznych. Jest zapraszana jako wykladowca w programie MBA w ochronie zdrowia oraz jako spiker na wiele krajowych i miedzynarodowych konferencji.