Magdalena Nowacka

Magdalena Nowacka
mazowieckie

BIZNES, ORGANIZACJE, PRACA, SPOŁECZEŃSTWO
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES transformacja organizacji/zarządzanie zmianą, zarządzanie
  • ORGANIZACJE organizacje kobiece
  • PRACA HR/zarządzanie personelem
  • SPOŁECZEŃSTWO organizacje kobiece

Opis

Jest doświadczoną trenerką, konsultantką ds. HR oraz doradcą biznesowym. Jej doświadczenia zawodowe sięgają różnych kultur, branż i sektorów. Jest pasjonatką i promotorką rozwoju kobiet w organizacjach i od tego tematu, zaczęła się jej przygoda z różnorodnością w biznesie.
Od ponad 12 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i doradzaniem firmom w zakresie rozwoju pracowników. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dotyczących rozwoju umiejętności miękkich, które przyczyniają się zarówno do sukcesu organizacji, rozwoju jej pracowników, a także do efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Jest również ekspertką odnośnie kobiecych karier i biznesów. Współzałożycielka Klastra Kobiet – spotkań dla kobiet odnośnie przedsiębiorczości. Pracuje z kobietami nad zakładaniem i rozwojem ich biznesów. Prowadzi również szkolenia i doradztwo indywidualne dla kobiet, które chcą rozwijać swoją karierę w biznesie. Ceniona za praktykę, niebanalne szkolenia, niestandardowe podejście do życie, i poczucie humoru. Jest autorką „Kursu na biznes” – praktycznego kursu dla kobiet, które startują z własną działalnością. W prostych krokach pokazuje on od czego zacząć swoje biznesowe przedsięwzięcie - jak przyciągnąć klientów, jak stać się widoczną na rynku i wreszcie co zrobić, żeby zacząć zarabiać.

Magdalena Nowacka studiowała prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz MBA na Dominican University of Chicago. Ukończyła 3 letnią Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego Dojrzewalni Róż w Warszawie oraz kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy trenerskiej Train the Trainer (Kalkstein). Ukończyła także kurs przedsiębiorczości “Developing Innovative Ideas for New Companies: The 1st Step in Entrepreneurship” na University of Maryland. Jest trenerem seniorem ELSA Poland Trainers’ Group (ETG).