Magdalena Balcerzyk

Magdalena Balcerzyk
mazowieckie

FINANSE, GOSPODARKA, INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • FINANSE płatności bezgotówkowe
  • GOSPODARKA usługi, innowacje
  • INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE płatności bezgotówkowe, innowacje

Opis

Manager z wieloletnim doświadczeniem w usługach finansowych.
Od 2017 roku pracuje dla Mastercard Europe i odpowiada za zarządzanie współpracą z merchantami na rynku polskim. W latach 2007 – 2016 pracowała w Żabka Polska, na ostatnim stanowisku jako Dyrektor ds. Usług Finansowych odpowiadając za: zarządzanie usługami, tworzenie i realizację strategii ich rozwoju, obszar rozliczeń i analiz, wsparcie operacyjne usług, a także bezpieczeństwo informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa i ochronę danych osobowych.
W latach 2015 - 2016 Członek Zarządu Żabka Finanse odpowiedzialny za obszary: rozwoju usług (realizacja/obsługa usług finansowych, projektowanie i wdrażanie nowych usług), informatyki i finansowy.
Uczestniczyła we wdrożeniu strategicznych projektów dla firm z grupy kapitałowej zarządzanej przez Żabka Polska (m.in. projekty z obszaru akceptacji kart płatniczych, usług płatniczych nadzorowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego, usług loteryjnych). Współpracowała z organizacjami płatniczymi, bankami i agentami rozliczeniowymi prowadząc projekty w zakresie strategii produktowej i marketingowej w obszarze płatności kartowych.
Jest absolwentką studiów doktoranckich w zakresie nauk o zarządzaniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.
Fot.: Dana Puciłowska