Katarzyna Zawodna

Katarzyna Zawodna
mazowieckie, Cała_Polska

BIZNES, INFRASTRUKTURA I TRANSPORT
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES zarządzanie, outsourcing
  • INFRASTRUKTURA I TRANSPORT deweloper, nieruchomości komercyjne (galerie handlowe, biurowce, hale magazynowe), polityka przestrzenna

Opis

Prezes Skanska Property Poland

Katarzyna Zawodna jest związana ze Skanska Property Poland od 2006 roku. Pracę w zespole Skanska rozpoczęła od działu marketingu i leasingu, gdzie zajmowała się promocją realizowanych projektów. Następnie zaangażowana była w sprzedaż ukończonych obiektów biurowych.

W 2010 roku Katarzyna Zawodna weszła do zarządu firmy. Przez kolejne dwa lata jako menadżer ds. zrównoważonego rozwoju wprowadzała na polski rynek pionierskie standardy zielonego budownictwa. Rok później objęła funkcję dyrektora regionu w Skanska Property Poland. Do jej zadań należało tworzenie strategii działania firmy, realizacja projektów i koordynacja transakcji inwestycyjnych w Polsce północnej. W marcu 2014 roku objęła stanowisko prezesa spółki, która obecnie zatrudnia ponad 70 osób.

Katarzyna Zawodna jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również tytuł akredytowanego profesjonalisty systemu certyfikacji środowiskowej LEED (LEED Accredited Professional).