Katarzyna Pawlikowska

Katarzyna Pawlikowska
mazowieckie

BIZNES, GOSPODARKA, NAUKA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES marketing, reklama, kreacja
  • GOSPODARKA społeczna odpowiedzialność biznesu, współpraca nauki i biznesu
  • NAUKA badania genetyczne, współpraca nauki i biznesu

Opis

Ekspert w dziedzinie kobiecych motywacji, uwzględniającej kobiece kody komunikacji. Pomysłodawczyni badania „Polki same o sobie”, które pozwoliło na stworzenie współczesnego i możliwie pełnego obrazu Polek na rynku konsumenckim. Doświadczona specjalistka w tworzeniu kompleksowych strategii działań komunikacyjnych biorących pod uwagę przede wszystkim postawy kobiece,posiada wiedzę i kompetencje w obszarze wspierania i pozyskiwania wiedzy na temat kobiet. Laureatka najważniejszych konkursów PR w Polsce i na świecie. Dwukrotnie zdobyła prestiżowe statuetki International Business Awards „Stevie” (w latach 2011 i 2012 r.) za zrealizowane projekty z zakresu CSR. Jurorka tegorocznej edycji Stevie Awards 2014. Autorka pierwszej polskiej publikacji na temat marketingu skierowanego do kobiet „Czujesz… czyli o komunikacji marketingowej i sprzedaży skierowanej do kobiet” (CDW, 2011) oraz licznych publikacji prasowych. Katarzyna Pawlikowska jest również współwłaścicielem firmy DF Medica Polska, które oferuje nowoczesne badania genetyczne.
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją wiedzę z zakresu marketingu i komunikacji pogłębiała m.in. we Francji, Holandii, USA i we Włoszech. Przez wiele lat zarządzała marketingiem w polskich i międzynarodowych firmach. Na zaproszenie Onet.biznes od września 2010 roku prowadzi blog na temat marketingu skierowanego do kobiet: http://pawlikowska.blog.onet.pl/
Należy do rady ekspertów THINKTANK. Członek stowarzyszenia Opera Viva. Tłumacz przysięgły języka francuskiego i włoskiego. Zafascynowana operą i filozofią Wschodu.