Katarzyna Michniewska

Katarzyna Michniewska
dolnośląskie, mazowieckie

BIZNES, GOSPODARKA, INFRASTRUKTURA I TRANSPORT, NAUKA, NGO, ORGANIZACJE, ROLNICTWO I ŚRODOWISKO
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES zarządzanie, instytuty, think-tanki, firmy doradcze
  • GOSPODARKA współpraca nauki i biznesu
  • INFRASTRUKTURA I TRANSPORT logistyka
  • NAUKA współpraca nauki i biznesu
  • NGO instytuty, think-tanki, firmy doradcze
  • ORGANIZACJE organizacje branżowe
  • ROLNICTWO I ŚRODOWISKO ochrona środowiska

Opis

Były pracownik działów logistyki największych światowych koncernów FMCG (L’Oréal i Kraft Jacobs Polska) odpowiedzialna za plany produkcyjne i zamówienia do fabryk z całej Europy. Praktyczne doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami zdobyła, prowadząc od 2002 organizację odzysku o największej liczbie klientów wśród organizacji odzysku w Polsce. Zawodowe zainteresowania wiąże z problematyką roli logistyki odzysku w tworzeniu wartości dodanej w sieciach dostaw, obroniła pracę doktorską w tym zakresie (SGH, Warszawa). Absolwentka Wydziału Zarządzania i Informatyki (UE, Wrocław) – specjalizacja logistyka. Dyplom Wydziału Prawa (UW, Warszawa) - prawo spółek handlowych.

Pełni funkcję członka rady nadzorczej w Polskiej Izbie Gospodarki Odpadami. W firmie Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. jest prezesem zarządu spółki i akcjonariuszem współzałożycielem.

Jest pomysłodawcą i organizatorem Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku oraz wydawcą kwartalnika o tym samym tytule. Od 2011 roku pełni dodatkowo funkcję dyrektora zarządzającego w firmie M&M Consulting.
Od 2000 roku jest wykładowcą akademickim, m.in. w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

www.katarzynamichniewska.pl    Facebook