Katarzyna Kołczewska

Katarzyna Kołczewska
mazowieckie

BIZNES, OCHRONA ZDROWIA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES konkurencyjność, transformacja organizacji/zarządzanie zmianą, zarządzanie
  • OCHRONA ZDROWIA zarządzanie w ochronie zdrowia

Opis

Właściciel i Prezes Zarządu ProCardia Medical sp. z o.o.

Lekarz z wykształcenia, przedsiębiorca z wyboru, pisarka z zamiłowania. Mentorka, doradca, trener biznesu.

W wieku 28 lat objęła po raz pierwszy stanowisko Prezesa Zarządu w firmie z kapitałem szwedzkim. W 2003 roku założyła własną firmę, która pomyślnie rozwija się do tej pory. Spółka działa w branży handlu wysokospecjalistycznym sprzętem medycznym utrzymując od lat pozycję lidera na swoim rynku.

Osiągnięcia osobiste i firmy:

Gazele Biznesu 2012 i 2013, Pierwsza dziesiątka przedsiębiorczych kobiet w 2013 roku, certyfikaty wiarygodności biznesowej wg. BISNODE i D&B, nominacja do Nagrody Sokratesa EBA, Oxford w kategorii Best menadżer Healthcare & Tourism, uznana pozycja na liście „Best 50 distributors in Europe – cardiology and cardiosurgery”, liczne nagrody i uznania jako najlepszy dystrybutor u poszczególnych producentów.

Umiejętności i doświadczenie zawodowe/eksperckie:

Budowanie i rozwijanie małej firmy, zarządzanie firmą, zespołem, sprzedażą, budżetem, budowanie strategii, zarządzanie kryzysowe, budowanie marek, wprowadzanie nowych produktów, negocjacje, zarządzanie kryzysowe, zarządzanie zmianą, specyfika MiŚ, przewaga konkurencyjna małych firm.

Pasja:

Katarzyna Kołczewska jest autorką poczytnych powieści obyczajowych. Debiutowała w 2013 roku, druga powieść ukazała się wiosną 2014. Kolejna jest spodziewana w 2015

Fot.: Olga Stachwiuk