Justyna Skorupska

Justyna Skorupska
mazowieckie

BIZNES, GOSPODARKA, INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE, NGO, ORGANIZACJE, SPOŁECZEŃSTWO, UE/ZAGRANICA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES konkurencyjność, transformacja organizacji/zarządzanie zmianą, zarządzanie, izby handlowe, instytuty, think-tanki, firmy doradcze
  • GOSPODARKA nowe technologie, izby handlowe, e-commerce/handel elektroniczny, innowacje, współpraca nauki i biznesu
  • INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE e-commerce/handel elektroniczny, innowacje
  • NGO instytuty, think-tanki, firmy doradcze
  • ORGANIZACJE organizacje branżowe
  • SPOŁECZEŃSTWO organizacje branżowe
  • UE/ZAGRANICA współpraca międzynarodowa

Opis

Przewodnicząca Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, Członek Rady Dyrektorów Ecommerce Europe. Head of Business Consulting w e-point S.A., gdzie odpowiada za doradztwo strategiczne dla klientów firmy ze szczególnym naciskiem na wsparcie procesów cyfryzacji oraz pełni rolę eksperta omnichannel. Ekspertka e-commerce, szczególnie w zakresie tworzenia i wdrażania strategii biznesowych w elektronicznych kanałach sprzedaży. Zaangażowana w edukację rynku i tworzenie jego standardów. Aktywnie reprezentuje i wspiera interesy gospodarcze firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce. Jest włączona w prace w zespołach międzynarodowych w ramach realizacji wspólnej polityki rozwoju Gospodarki Elektronicznej w Ecommerce Europe.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe z obszaru IT i zarządzania biznesowego. Obszerna wiedza i doświadczenie z zakresu szeroko pojętej optymalizacji procesów biznesowych - również w projektach międzynarodowych. Pracowała w największych firmach i korporacjach z branży IT/Online, w których rozwijała swą karierę poprzez wszystkie szczeble zarządzania. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu własnej firmy, a także w pracy w konsultingu doskonale zna i rozumie potrzeby biznesowe przedsiębiorstw, zarówno tych z sektora sprzedaży B2C jak i B2B. Skutecznie łączy więdzę IT z doświadczeniem biznesowym.

Wykładowca akademicki z obszaru handlu elektronicznego na Akademii im. L. Koźmińskiego oraz Collegium Civitas. Doktorantka nauk o zarządzaniu Akademii im. L. Koźmińskiego. 

Nominowana do tytułu „Osobowość polskiej gospodarki cyfrowej” edycja 2016, nagrodzona za „Szczególny wkład w rozwój rynku e-commerce” edycja 2014 oraz uznana za jedną ze „100 najbardziej inspirujących osób branży interaktywnej”.