Joanna Szyman

Joanna Szyman
małopolskie

BIZNES, GOSPODARKA, OCHRONA ZDROWIA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES zarządy i rady nadzorcze spółek, zarządzanie
  • GOSPODARKA społeczna odpowiedzialność biznesu
  • OCHRONA ZDROWIA placówki medyczne (szpitale, przychodnie itp.), zarządzanie w ochronie zdrowia, ubezpieczenia zdrowotne

Opis

Prezes Zarządu Scanmed Multimedis S.A.


Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (Wydział Humanistyczny). Ponadto, ukończyła studia z zakresu Doradztwa Personalnego i Organizacyjnego oraz studia podyplomowe z Prawa Handlowego oraz studia podyplomowe Manager Ochrony Zdrowia. Od 2002 r. związana z branżą ubezpieczeniowo–finansową, gdzie rozwijała szerokie kompetencje z zakresu zarządzania ryzykiem. Jednocześnie stała się autorką wielu nowatorskich programów ubezpieczeniowych dla grup kapitałowych. Już wtedy zaczęła współpracę z rynkiem medycznym, a jej aktywności skupiały się na promocji nowoczesnych systemów zarządzania ryzykiem w służbie zdrowia.
Od 2009 roku jest Prezesem Zarządu Scanmed Multimedis S.A., gdzie z sukcesem przeniosła wcześniej zdobyte doświadczenia. Dzięki niej Scanmed Multimedis stał się jednym z liderów rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie Managera Rynku Zdrowia za wybitne zasługi i sukcesy w sferze zarządzania placówkami medycznymi. W swojej codziennej pracy szczególną uwagę koncentruje na promowaniu projakościowych zmian w ochronie zdrowia. Podejmuje liczne działania w obszarach związanych z odpowiedzialnością społeczną biznesu. Scanmed Multimedis jako pierwsza spółka medyczna w Polsce raportuje zgodnie ze standardami GRI oraz wdrożyła normę SA 8000, która jest jedyną uznawaną na świecie normą odpowiedzialności społecznej w zakresie aspektów etycznych oraz pracowniczych podlegającą certyfikacji.