Joanna Seklecka

Joanna Seklecka
mazowieckie

BIZNES, FINANSE, GOSPODARKA, INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES audyt, transformacja organizacji/zarządzanie zmianą, wsparcie biznesu, specjalne strefy ekonomiczne, klastry, zarządy i rady nadzorcze spółek, zarządzanie, rachunkowość, księgowość, outsourcing
  • FINANSE analizy i statystyka finansowa, ekonomia, rachunkowość, księgowość, płatności bezgotówkowe
  • GOSPODARKA nowe technologie, e-commerce/handel elektroniczny
  • INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE płatności bezgotówkowe, e-commerce/handel elektroniczny

Opis

Joanna Seklecka jest wiceprezesem eService (od 2011), największego agenta rozliczeniowego w Polsce należącego do Grupy EVO Payments oraz PKO Bank Polskiego. Obecnie w eService odpowiada za obszar biznesu wraz ze sprzedażą oraz za obszar finansów. Aktywnie uczestniczyła we wdrażaniu wielu projektów rozwojowych, w tym wejścia Spółki na rynki europejskie, przejęcia funkcji procesowania transakcji dla międzynarodowych spółek grupy EVO. Przeprowadziła Spółkę przez proces sprzedaży i zmiany właściciela.
Do eService dołączyła w roku 2004 jako Dyrektor Departamentu Finansów i Księgowości tworząc zespół kontrolingu oraz rozliczeń z Organizacjami Płatniczymi i Klientami. Odpowiedzialna była za finanse rachunkowości, kadry oraz windykację. W 2011 objęła funkcję Dyrektora Zarządzającego odpowiedzialnego za operacje i finanse oraz informatykę.
Karierę zawodową rozpoczęła w 2001 roku w BDO Polska pracując jako audytor i konsultant przy wielu projektach w branżach finansowych, budowlanych i produkcyjnych. Współpracowała z PKF Consult jako aplikant na Biegłego Rewidenta. Pracowała również jako Główny Księgowy spółki Cenega, wiodącego producenta i dystrybutora gier komputerowych (2003-2004).
Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie o kierunku finanse i bankowość. Ukończyła Studia Doktoranckie z zakresu finansów i ekonomii w Szkole Głównej Handlowej. Posiada tytuł Biegłego Rewidenta (Krajowa Izba Biegłych Rewidentów).

Joanna Seklecka ma za sobą uczestnictwo w debatach na konferencjach dotyczących systemu płatniczego i akceptacji kart (np. Puls Biznesu w temacie cash back) oraz w Klubie Dyrektorów Finansowych "Dialog".