Iwona Radziejewska-Choma

Iwona Radziejewska-Choma
mazowieckie

BIZNES, OCHRONA ZDROWIA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES branża kosmetyczna
  • OCHRONA ZDROWIA dietetyka, lekarki, profilaktyka, zarządzanie w ochronie zdrowia

Opis

Specjalistka w zakresie medycyny estetycznej i flebologii. Warszawską Akademię Medyczną ukończyła 2002 roku uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Zaraz po stażu podyplomowym podjęła pracę w Centrum Flebologii, gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie z zakresie nieoperacyjnego usuwania poszerzonych naczyń i żylaków.

Medycyną estetyczną zajmuje się od 2005 roku. Współpracowała z najbardziej prestiżowymi gabinetami i klinikami w Warszawie, m.in. Instytut dr Ireny Eris w Konstancinie, Skin Clinic, Ce-Ce Beauty Clinic. Od wiosny 2014 roku prowadzi swoją własną klinikę „Saska Clinic”.

W 2009 roku, po ukończeniu pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Ukończyła Master Course in Phlebology zorganizowany przez Baltic Society of Phlebology.

Jako jedna z 96 lekarzy w Polsce posiada certyfikat, potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej. W 2012 roku uzyskała dodatkowy tytuł specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, WOSIAM - World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Baltic Society of Phlebology.

Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej oraz flebologii w Polsce i na świecie. Jest szkoleniowcem w zakresie technik intralipoterapii w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice oraz trenerem z zakresu podawania wypełniaczy (kwas hialuronowy, Radiesse ) i chirurgicznych nici liftingujących (PDO).

http://www.radziejewska.pl/