Iwona Majewska-Opiełka

Iwona Majewska-Opiełka
mazowieckie, pomorskie

BIZNES, EDUKACJA, OCHRONA ZDROWIA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES konkurencyjność, marketing, transformacja organizacji/zarządzanie zmianą, zarządzanie, instytuty, think-tanki, firmy doradcze, psychologia biznesu
  • EDUKACJA edukacja
  • OCHRONA ZDROWIA psychologia i psychiatria, psychologia biznesu

Opis

Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago.

Przylatując z Ameryki jako pierwsza w Polsce prowadziła zajęcia wspierające skuteczne działanie jednostek i firm. Przenosiła na polski grunt wiedzę zdobywaną u ludzi takich jak Martin Seligman, Stephen R. Covey, Brian Tracy, Tom Peters, Peter Drucker, Zig Ziglar, Norman Vincent Peale czy Anthony Robbins. Wykorzystując wykształcenie, osobiste doświadczenia i najnowsze ustalenia psychologii pozytywnej stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności. Nazwała ją logodydaktyką. Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej.

W 2000 roku założyła w Polsce AKADEMIĘ SKUTECZNEGO DZIAŁANIA, która działa według unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiowym posłannictwem i pryncypialnymi zasadami.

Jest entuzjastką Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Często gości z wykładami na uczelniach, często na prośbę samych studentów.
7 nawyków skutecznego działania Stephena R. Coveya przetłumaczyła nim w Polsce kupiono prawa autorskie do tej książki. Inspirowała wydawców do kupowania niektórych tytułów. Pierwsza napisała po polsku książkę o poczuciu własnej wartości, wartościach naturalnych i psychologii rozwoju duchowego. Każda z trzynastu pozycji jej autorstwa jest w sprzedaży, i większość należy do bestsellerów w swojej dziedzinie. 
Pisze artykuły, rozmawia z dziennikarzami. Lubi radio, dobrze czuje się przed kamerą. Cokolwiek robi, realizuje swoją misję – buduje dobrą energię świata.

http://www.majewska-opielka.pl/blog/                  www.asdimo.pl                     Facebook