Iwona Georgijew

Iwona Georgijew

BIZNES, FINANSE, NGO, ORGANIZACJE, SPOŁECZEŃSTWO
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES instytuty, think-tanki, firmy doradcze, psychologia biznesu
  • FINANSE podatki, służby skarbowe
  • NGO instytuty, think-tanki, firmy doradcze
  • ORGANIZACJE organizacje kobiece
  • SPOŁECZEŃSTWO badania opinii społecznej, organizacje kobiece

Opis

Partner
Deloitte Doradztwo Podatkowe
Zespół ds. Cen Transferowych
Liderka Klubu SheXO

Iwona Georgijew jest partnerem kierującym zespołem ds. Cen Transferowych Deloitte w Polsce oraz Europie Środkowej. Jest także jedynym reprezentantem z Polski na Forum Cen Transferowych Unii Europejskiej (EU Joint Transfer Pricing Forum) - grupy eksperckiej doradzającej Komisji Europejskiej w sprawach podatkowych dotyczących cen transferowych.

Iwona kieruje zespołem, który w tym roku otrzymał prestiżową nagrodę Międzynarodowego Przeglądu Podatkowego (International Tax Review) za doradztwo w obszarze cen transferowych – Transfer Pricing Firm of the Year 2014.
W ciągu ponad osiemnastu lat pracy zawodowej zdobyła doświadczenie, jako wiodący ekspert w dziedzinie cen transferowych, realizując ponad 300 różnego rodzaju projektów. Od 2006 roku Iwona znajduje się w ścisłej czołówce listy najlepszych doradców w zakresie Cen Transferowych prezentowanej przez Expert Guide.

Iwona specjalizuje się w planowaniu transakcji wewnątrzgrupowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw, optymalizacji cen transferowych, zarządzaniu ryzykiem oraz w zakresie Uprzednich Porozumień Cenowych (APA) i Procedur Wzajemnego Porozumiewania (MAP).
Wynegocjowała pierwsze transgraniczne jednostronne porozumienie cenowe APA w Polsce, a także dwa pierwsze dwustronne porozumienia APA zawarte pomiędzy Polską a Szwajcarią i Wielką Brytanią. Prowadzi zespół Deloitte APA w Polsce, który wynegocjował 40% wszystkich porozumień APA wydanych w Polsce.

Iwona jest regularnym mówcą na międzynarodowych konferencjach i seminariach.

Iwona jest również aktywnie zaangażowana w coaching profesjonalistów oraz w rozwój przywództwa kobiet. Od trzech lat jest Liderką Klubu SheXO działającego w firmie doradczej Deloitte, którego głównym celem jest wsparcie kobiet oraz tworzenie przestrzeni dla regularnej wymiany myśli, rozwijania cech przywódczych oraz networkingu. Iwona jest także Liderem Programu Różnorodności w Deloitte w Polsce oraz Europie Środkowej.