Grażyna Ciurzyńska

Grażyna Ciurzyńska

BIZNES, FINANSE, INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES transformacja organizacji/zarządzanie zmianą
  • FINANSE płatności bezgotówkowe
  • INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE płatności bezgotówkowe

Opis

Dyrektor Departamentu Kart Bankowych w Banku BGŻ,członek Prezydium Rady Wydawców Kart Bankowych przy Związku Banków Polskich.

Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Europejskiego Prawa Bankowego Instytutu Nauk Prawnych PAN.
Przez prawie 15 lat związana z pracą naukowo-dydaktyczną w SGH w Warszawie, przez kilka lat także w Wyższej Szkole Handlu i Prawa, Warszawskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej oraz Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej.
Doświadczenie zawodowe zdobywa od 1991 roku. Najpierw pracowała w administracji rządowej, a od 1996 r. w sektorze bankowym na stanowiskach menadżerskich w obszarach biznesu korporacyjnego (Bank PBK S.A. – obecnie Bank BPH Grupa GE, Kredyt Bank) i detalicznego (Bank BGŻ, także pełniąc funkcję doradcy prezesa zarządu).
Od 2007 roku jest dyrektorem Departamentu Kart Bankowych w Banku BGŻ (Grupa Rabobank) odpowiedzialnym za obszar działalności kartowej, w tym zarządzanie produktami, rozwój systemów, współpracę z międzynarodowymi organizacjami kartowymi oraz partnerami zewnętrznymi. Zarządza też projektami i procesami.
Wspiera inicjatywy na rzecz obrotu bezgotówkowego między innymi jako członek Prezydium Rady Wydawców Kart Bankowych przy Związku Banków Polskich.

Hobby: ekonomia międzynarodowa, muzyka klasyczna, teatr.
Prywatnie: życiowa optymistka, mężatka, mama Patryka i Ewy.