Eliza Wójcik

Eliza Wójcik
pomorskie

BIZNES, EDUKACJA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES konkurencyjność, transformacja organizacji/zarządzanie zmianą, zarządy i rady nadzorcze spółek, psychologia biznesu
  • EDUKACJA edukacja

Opis

Ekspert w obszarze coachingu. Międzynarodowy coach biznesu z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Certyfikowana przez  ICC oraz Robert Dilts Strategy Group, a także jako jedyna osoba z Polski certyfikowana przez osobistego doradcę Billa Gatesa i Steva Jobsa - Roberta Diltsa - jako Generative Coach.

Właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej ACROPOLIS z ponad dziesięcioletnią tradycją. Ekspert w Forum Mentorów przy Olivia Business Centre w Gdańsku. Wiceprzewodnicząca Sekcji Edukacji i Coachingu Pracodawców Pomorza z siedzibą w Gdańsku. Doradca zarządu w Fundacji Wieloprofilowego Rozwoju OD NOWA.

Autorka artykułów publikowanych w magazynach takich jak : Express Biznesu, Dolce Vita. Prelegentka na konferencjach i seminariach. Autorka wizji, misji i strategii rozwoju dla firm i fundacji pozarządowych.

Certyfikowana przez International Coaching Certification by Joseph O' Connor i Andrea Lages - Institut Lambent do Brasil.

Wykształcenie wyższe, Politechnika Gdańska, podyplomowe studia przy Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w realizacji coachingów dla kadry zarządzającej wyższego i niższego szczebla dla dużych, średnich i małych organizacji. Doradztwo zarządom związane z zasobami ludzkimi. Doświadczenie w Polsce oraz poza granicami kraju.

Obszary pracy, to doskonalenie kompetencji zarządczych wśród kadry managerskiej, kształtowanie czynników decydujących o sukcesie przedsiębiorstw : wizja, misja, wartości i role, zarządzanie talentami, przygotowywanie sukcesorów, wspieranie kadry managerskiej podczas transformacji organizacji oraz przygotowywanie do zmian.