Beata Pawłowska

Beata Pawłowska
mazowieckie

BIZNES, GOSPODARKA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES branża kosmetyczna, marketing, transformacja organizacji/zarządzanie zmianą, zarządy i rady nadzorcze spółek, zarządzanie
  • GOSPODARKA FMCG

Opis

Dyrektor Zarządzający Oriflame Poland
Beata Pawłowska obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego Oriflame Poland, największej europejskiej firmy kosmetycznej modelu MLM. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie menedżerskie. Zajmowała kierownicze i zarządcze stanowiska w firmach takich jak: Procter&Gamble, International Paper, The Coca-Cola Company, Hoop S.A., Royal Unibrew Polska, Selena FM S.A.. Wiele marek, które tworzyła i rozwijała, należy obecnie do rynkowej czołówki, w tym: produkty higieniczne Velvet, Kropla Beskidu, piwo Łomża czy Hoop Cola. Udało jej się skutecznie przeprowadzić zarządzane przez nią firmy przez okres zmian, restrukturyzacji oraz intensywnego wzrostu.

Jej doświadczenie w branży FMCG uzupełniają zarządcze stanowiska poza branżą dóbr szybkozbywalnych, m.in. w branży mediowej – w MTV Network, gdzie zajmowała stanowisko Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego oraz branży usługowej – w Walter Services, gdzie pełniła obowiązki Prezesa Zarządu. Z kolei w Selena FM S.A., firmy działającej na rynku chemii budowlanej, pełniła funkcję Wiceprezesa Zarządu z odpowiedzialnością operacyjną sprzedaży i marketingu. Była odpowiedzialna za aż 30 rynków w 8 regionach takich jak: Ameryka Łacińska, USA, Europa Zachodnia, Europa Centralna i Wschodnia, Wspólnota Niepodległych Państw (m.in. Rosja), Skandynawia, Kraje Bałtyckie i Azja.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Należy również do Vital Voices, PWNet, BCC, Polskiej Rady Biznesu.

Pani Beata ma na swoim koncie kilkudziesiąt wywiadów do pism i miesięczników biznesowych oraz prasy kobiecej, wielokrotnie brała udział na konferencjach biznesowych w panelach dyskusyjnych oraz jako prezenter.