Beata Leszczyńska

Beata Leszczyńska
mazowieckie

OCHRONA ZDROWIA, POLITYKA SPOŁECZNA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • OCHRONA ZDROWIA placówki medyczne (szpitale, przychodnie itp.), zarządzanie w ochronie zdrowia, rehabilitacja
  • POLITYKA SPOŁECZNA seniorzy, demografia

Opis

Beata Leszczyńska, Prezes Zarządu MEDIsystem

Absolwentka Wydziału Ochrony Zdrowia Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Dodatkowo ukończyła MBA dla Kadry Medycznej na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie z wyróżnieniem za najlepszy projekt doradczy.

Od 1999 roku związana z branżą farmaceutyczną a następnie medyczną. Początkowe doświadczenia w sprzedaży i zarzadzaniu zespołami kontynuowała w firmach z branży medycznej. W latach 2008-2014 zarządzała pionami diagnostyki obrazowej i szpitali w Centrum Medycznym ENEL-MED z sukcesem rozwijając sieć placówek, tworząc działy sprzedaży i dbając o rozwój usług komercyjnych. Duże doświadczenie w zarzadzaniu i znajomość branży medycznej zaowocowały powołaniem na stanowisko Prezesa Zarządu w spółce MEDI-system realizującej świadczenia z opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.


W wyniku wieloletniego doświadczenia w branży medycznej posiada ekspercką znajomość zagadnień związanych z efektywnością zarządczą placówek medycznych, regulacjami prawnymi oraz obszarem współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia.


Zarządzając spółką realizującą opiekę długoterminową podejmuje dyskusje o ważnych problemach społecznych i gospodarczych będących konsekwencją starzejącego się społeczeństwa oraz rozwiązaniach systemowych koniecznych do wdrożenia w tych obszarach.