Barbara Witkowska

Barbara Witkowska

BIZNES, FINANSE
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES zarządzanie
  • FINANSE banki, inwestycje (fundusze inwestycyjne), rozwój rynku finansowego

Opis

Barbara Witkowska Prezes Zarządu Witkowska & Partnerzy posiada bardzo bogate doświadczenie z obszaru dziedziny finansów. Od blisko 15 lat zajmuje się współpracą z klientami korporacyjnymi w zakresie wyspecjalizowanych oraz innowacyjnych rozwiązań bankowych.
Witkowska & Partnerzy świadczy swoje usługi w zakresie analizy potrzeb finansowych oraz szerokorozumianego doradztwa dla firm działających na terenie całego kraju.
Wartością firmy są osoby z wieloletnim doświadczeniem w obszarze bankowości korporacyjnej, oraz współpracujący z firmą najlepsi na rynku partnerzy biznesowi, zapewniając tym samym Klientom aktualne oraz sprawdzone rozwiązania finansowe. Misją jest wspieranie rozwoju polskich przedsiębiorców, zarówno tych małych jak i dużych.
Wcześniej pracowała w Banku Austria Creditanstalt, Banku BPH, Banku Pekao S.A, BRE Bank SA –obecnie mBank oraz Alior Banku S.A.
W latach 2002-2007 zajmowała także stanowisko Kierownika Zespołu ds. Rynków Międzynarodowych w Banku BPH. Swoją karierę bankową rozpoczęła w Banku Austria Creditanstalt. SA. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie. Udziela się na konferencjach gospodarczych, debatach branżowych, Klubu dla Kobiet Biznesu SheXO, Klubu Kobiecego Biznesu oraz do Francuskiej Izby Gospodarczej.