Barbara Słomkowska

Barbara Słomkowska
mazowieckie

BIZNES, FINANSE
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES transformacja organizacji/zarządzanie zmianą, zarządzanie
  • FINANSE analiza rynków finansowych, analizy i statystyka finansowa, banki, rozwój rynku finansowego

Opis

Barbara Słomkowska posiada ponad 22-letnie doświadczenie w pracy w finansach. Do Citi Handlowy dołączyła w 1998 roku, rozwijając się w różnych obszarach Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej. Aktualnie odpowiada za współpracę ze strategicznymi klientami Citi dla części korporacji międzynarodowych w regionie EMEA.


Główne obszary zaangażowania to: rozwój współpracy z klientami, zarzadzanie zespołem i projektami, finansowanie przedsiębiorstw i projektów inwestycyjnych, strukturyzowanie transakcji, zarządzanie ryzykiem kredytowym. Angażuje się w programy mentoringowe i coachingowe.
Wcześniejsze doświadczenie zdobyła pracując w PriceWaterhouse (1994-1998) doradzając w obszarze wycen projektów, feasibility studies, pozyskiwania finansowania, analiz rynku i innych usług doradczych. Ukończyła studia MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, program prowadzony przez London Business School, HEC School of Management and Norwegian School of Economics and Business Administration. W 1991 roku uzyskała tytuł magistra-inżyniera Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii). Ukończyła Studia Podyplomowe Politechniki Warszawskiej w zakresie nieruchomości. Od 1995 roku posiada licencje Ministra Infrastruktury i Budownictwa w obszarze wycen nieruchomości.