Anna Okła-Woźniak

Anna Okła-Woźniak
mazowieckie

INFRASTRUKTURA I TRANSPORT, PRAWO
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • INFRASTRUKTURA I TRANSPORT budownictwo, drogi i autostrady, gospodarka nieruchomościami, mieszkalnictwo, nieruchomości, nieruchomości komercyjne (galerie handlowe, biurowce, hale magazynowe)
  • PRAWO regulacje gospodarcze

Opis

Radca prawny w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

Anna specjalizuje się w transakcjach dotyczących obrotu nieruchomościami, najmu i dzierżawy, oraz w realizacji projektów inwestycyjnych, w tym cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych aspektach procesu inwestycyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z dziedziny prawa budowlanego. Doradza także w zakresie postępowań administracyjnych i sądowoadministracyjnych dotyczących nieruchomości. Posiada doświadczenie w zakresie problematyki reprywatyzacyjnej.
Anna pracuje w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka od 2013 roku. Wcześniej pracowała w jednej z największych firm doradczych na rynku polskim oraz kierowała działem prawnym w warszawskim biurze brytyjskiego prywatnego funduszu inwestycyjnego, współpracowała również z kancelarią prawniczą w Warszawie, specjalizującą się w obsłudze prawnej rynku nieruchomości.
Anna odbyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i w 2003 roku uzyskał tytuł magistra prawa.
Jest radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach.