Anna Maj

Anna Maj
mazowieckie

BIZNES, FINANSE, GOSPODARKA, INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES zarządzanie
  • FINANSE banki, płatności bezgotówkowe
  • GOSPODARKA nowe technologie, innowacje
  • INNOWACJE I NOWE TECHNOLOGIE płatności bezgotówkowe, innowacje

Opis

Ekspertka FinTech/PayTech, Mentorka startup-ów,
Country Manager, Poland, PayTech Consulting


Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz programu International MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, akredytowanego przez London Business School. Doktorantka w Kolegium Finansów i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. Zasiada w Prezydium Koalicji na Rzecz Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności.


Od 2000 roku związana z rynkiem usług finansowych oraz płatniczych. Doświadczenie zdobywała w sektorze bankowym oraz telekomunikacyjnym, pracując w korporacjach w Polsce i za granicą (m.in. Citigroup, T-Mobile) oraz prowadząc własną praktykę doradczą. W latach 2013-2016 zarządzała spółką PayTel SA. Angażuje się w projekty związane z edukacją finansową (m.in. Koalicja „Prezesi – Wolontariusze”, Ashoka). Doradza startupom z branży fintech (m.in. jako mentorka w programie PwC Startup Collider).

Obecnie jako doradca (CreativeLink, PayTech) specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach płatniczych, w szczególności w obszarze płatności kartowych oraz mobilnych. Współpracowała z bankami, organizacjami płatniczymi, agentami rozliczeniowymi, przede wszystkim w zakresie strategii produktowej i marketingowej, tworząc koncepcje oraz koordynując projekty związane z wprowadzeniem na rynek nowych usług.

fot.: www.annapowierza.com