Alicja Cybulska

Alicja Cybulska
mazowieckie

BIZNES
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES marketing, reklama, kreacja

Opis

Manager z prawie 15 letnim doświadczeniem na rynku badań i reklamy. Absolwentka wydziału MBA na University of Calgary. Swoją karierę rozpoczynała w latach dziewięćdziesiątych na rynku badań marketingowych współpracując w tym ekscytującym momencie z największymi firmami jak P&G i Unilever.
Od 2002 związana z domem mediowym Havas Media (wcześniej MPG) gdzie wyspecjalizowała się w strategii komunikacji zbudowanej wokół głębokiej znajomości potrzeb konsumenta. Jako StrategyDirector i Wiceprezes Zarządu Havas Media odpowiada za strategie wszystkich klientów grupy, a także zarządza działem badań i ekonometrii.
Jako strateg pracowała dla największych firm wielu branż m.inLidl, Reckitt Benckiser, Hyundai, Kia, HBO,Velux, Red Bull, Statoil, Schweppes, mBank, Nordea Bank, AXA, Liberty Direct, Kopernik itp.
Wieloletni wykładowca Wydziału Zarządzania UW, oraz konferencji branżowych. Członek jury konferencji branżowych np. Effie. Jej pasją jest są media społecznościowe, nowe technologie i ich wpływ na życie i zwyczaje konsumentów.