Aleksandra Harasiuk

Aleksandra Harasiuk
pomorskie

GOSPODARKA, SPOŁECZEŃSTWO, UE/ZAGRANICA
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • GOSPODARKA eksport, promocja eksportu, współpraca nauki i biznesu
  • SPOŁECZEŃSTWO organizacje kobiece
  • UE/ZAGRANICA współpraca międzynarodowa

Opis

Broker eksportowy w Agencji Rozwoju Pomorza SA.

Jest absolwentką warszawskiej Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji, studiów zarządzania i marketingu. W ramach działalności Good At Service przygotowywała  i wdrażała kompleksowe rozwiązania związane z obsługą klienta – sprzedaży, komunikacji, technologii.

W organizacji Pracodawcy Pomorza SA przewodniczyła Sekcji Handlu i Usług, tam też zainicjowała powstanie Platformy Przedsiębiorczości im. Henryka Kaczmarka-Kanolda, w ramach której zachęcała przedsiębiorców do uczestnictwa w lekcjach przedsiębiorczości z uczniami szkół ponadgimnazjalnych. Zainicjowała działanie Lean In Pomorskie, koła amerykańskiej organizacji założonej przez Sheryl Sandberg, COO Facebooka, której celem jest wspieranie kobiet w realizacji zamierzeń prywatnych i zawodowych. Obecnie pełni funkcję brokera eksportowego w Agencji Rozwoju Pomorza, przygotowuje małe i średnie firmy do działań sprzedażowych zagranicą.

Fanka neurobiologii i socjologii, kultury biznesowej i handlowej oraz polskich przedsiębiorców z lat 20 ubiegłego wieku.

Fot.: Dorota Lipińska