Agnieszka Michalak

Agnieszka Michalak
mazowieckie

BIZNES, FINANSE
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • BIZNES zarządzanie
  • FINANSE ekonomia, rachunkowość, księgowość

Opis

Dyrektor Finansowy, Siemens Sp. z o.o., Sektor Energy
Agnieszka jest odważna w działaniu i osiąganiu założonego celu. Jest wyjątkowym menadżerem z kilkunastoletnim stażem. Skutecznie umie budować i rozwijać wokół siebie zespół ekspertów i menadżerów z zakresu zarządzania finansami. Zarządza biznesem o wolumenie przeszło 200’ euro rocznie. Współtworzy strategie biznesowe. Umiejętnie wdraża i usprawnia różne procesy z dziedziny ekonomii. Uczestniczy we wprowadzaniu zmian w kulturze organizacji.

W życiu zawodowym wielokrotnie pokazała swoje wyjątkowe umiejętności w podejmowaniu trudnych i niepopularnych decyzji. Nie boi się trudnych tematów, jest otwarta i szczera. To również ceni u innych. Wyróżnia się szybkością w działaniu, niespotykanym zmysłem analitycznym, rzetelnością i pracowitością. Lubi „brać sprawy w swoje ręce”, uważa, że każdy „jest kowalem swojego losu” i bierze pełną odpowiedzialność za swoje życie.
Agnieszka koncentruje się na rozwoju osobistym, czerpaniu radości z chwili obecnej, zgłębianiu ludzkiej psychiki, byciu otwartym na nowe a przede wszystkim zwiększaniu samoświadomości połączonej z działaniem i doświadczaniem samego siebie. Jest głęboko przekonana, że tylko rozwój zawodowy połączony z rozwojem osobistym umożliwia organizacji osiąganie coraz wyższych wyników biznesowych.