Agata Demuth

Agata Demuth
mazowieckie, wielkopolskie

INFRASTRUKTURA I TRANSPORT, PRAWO
ZALOGUJ SIĘ ABY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ.
JEŚLI NIE POSIADASZ KONTA ZAREJESTRUJ SIĘ

Dziedziny:
  • INFRASTRUKTURA I TRANSPORT deweloper, gospodarka nieruchomościami, nieruchomości, nieruchomości komercyjne (galerie handlowe, biurowce, hale magazynowe)
  • PRAWO prawo cywilne

Opis

Agata Demuth jest partnerem w warszawskim biurze Schoenherr. Specjalizuje się w prawie nieruchomości, w szczególności w transakcjach dotyczących obrotu nieruchomościami i korzystania z nieruchomości oraz realizacji projektów inwestycyjnych.
Agata ma szerokie doświadczenie w zakresie opracowywania struktur i negocjowania transakcji nabywania i zbywania nieruchomości oraz realizacji i finansowania projektów inwestycyjnych, w tym umów inwestycyjnych dotyczących projektów nieruchomościowych. Zajmuje się także negocjowaniem umów najmu, dzierżawy i leasingu nieruchomości oraz doradztwem przy ustalaniu zasad zarządzania nieru-chomościami. Jest specjalistą w zakresie restrukturyzacji międzynarodowych grup kapitałowych działających na rynku nieruchomości oraz fuzji i przejęć na tym rynku.
Agata ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z polskimi i zagranicznymi in-westorami i deweloperami komercyjnymi (z branży biurowej, centrów handlowych i hotelarskiej) i mieszkaniowymi oraz podmiotami z sektora usług finansowych.