Ekspertki w fintech

W raporcie przedstawiamy sylwetki 20 kobiet, które odniosły sukcesy w branży fintech. Prezentujemy , jak rozwijały się ich kariery, a także prezentujemy ich spojrzenie na perspektywy rozwoju fintech. Wśród wyróżnionych Pań znalazły się m.in.:

Aleksandra Gren, Dyrektor Generalny, Członek Zarządu, Fiserv sp. z o.o.
Dyrektor Generalny i członek zarządu Fiserv Polska sp. z o. o., amerykańskiej firmy technologicznej z sektora usług finansowych. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w dziedzinie technologii bankowych w regionie EMEA. Karierę zawodową rozpoczęła w Royal Bank of Canada w Kanadzie, a następnie zdobywała doświadczenie w amerykańskich firmach technologicznych w USA i EMEA. Opowiada za działalność firmy w regionie CEE oraz jest odpowiedzialna za rozwój strategicznych inicjatyw w Europie.

Marta Krupińska, Dyrektor Zarządzająca i współzałożycielka, Azimo
Przedsiębiorczyni i ambasadorka równości płci w branży FinTech. W 2012r. razem z Michaelem Kentem, CEO, oraz Markiem Wawro, CTO, założyła Azimo – największą na świecie sieć cyfrową, dzięki której można wysyłać pieniądze do 5 miliardów ludzi na świecie w ponad 190 krajach. Marta pełni obecnie funkcję dyrektor zarządzającej w Azimo.

Sonia Wędrychowicz, Dyrektor Zarządzająca, DBS Consumer Bank Technology Singapore
Menedżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w bankowości transakcyjnej oraz detalicznej w Europie i Azji. Była odpowiedzialna za wdrożenie Digital Banku w DBS w Indiach i w Indonezji. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektor Zarządzającej w DBS Consumer Bank Technology Singapore.