Wykład: 'Jesteś marką'

Jak budować markę profesjonalistki ? Jak budować sukces oparty na autentyczności, bez potrzeby zakładania kolejnych masek ? Jak zarządzać swoim życiem, by móc odpowiedzialnie zarządzać biznesem swoim własnym lub pracodawcy ? Te i inne tematy poruszała Pani Joanna Malinowska – Parzydło podczas kolejnego wykładu w ramach projektu Znane Ekspertki, który odbył się 3 czerwca 2015 roku na SGH w Warszawie.

Pani Joanna jest założycielką Personal Brand Institute, prekursorką zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o markę osobistą, ekspertką w dziedzienie zintegrowanej komunikacji, przywództwa oraz budowania kultury firm wokół wartości. Pani Joanna jest autorką poczytnej książki : "Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą", dzieli się także swoim bogatym doświadczeniem na blogu : "Jesteś marką"."

Nasz wykład jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem. Ekspertki czuły się zachęcone aby eksponować własne unikalne atuty, oryginalność i pozostawać sobą na drodze do osiągania zawodowych celów. Oskar Wilde powiedział : "Bądź sobą, wszyscy inni są już zajęci".

Zobacz także:


Galeria: